ŞEHİR HEYKELLERİ VE MİMARİ OBJELER

  MİMARİ OBJELERİN YAPIM SÜRECİ NASIL İLELER?

  • Şehrin estetik eksiklerinin keşfedilmesi amacıyla, karşılıklı görüş alışverişi içinde araştırma süreci başlatılır. Süreç sonunda şehrin dokusu, kimliği ve kültürüne uygun projeler üretilir.

  • Proje aşamasında temel hedef; heykel, anıt heykel, rölyef, şehir mobilyaları, çeşme, antik çeşme, antik kaplamalar, sanatsal duvar seramikleri, park bahçe heykelleri gibi daha birçok seçenek arasından şehre en uygun projenin belirlenmesidir.
  • Proje aşamasında alınan kararlar doğrultusunda gerek 3 boyutlu çizimler gerek el çizimi eskizlerle projeler hazırlanır.
  • Hazırlanan proje, tüm süreçlerde olduğu gibi yine sipariş sahibi kişilerle paylaşıldıktan sonra nihai sonuca bağlanır ve uygulama aşamasına geçilir.
  • Uygulama aşamasında ilk adım atölyedir. Atölyede tamamlanan eserler montajının tamamlanmasıyla son bulur.

   ANAHTAR KELİMELER: Şehir heykelleri genelde fiber heykel, bronz heykel ve mermer heykellerdir. Aynı zamanda park ve bahçelerde metal heykel, alçı heykel ve polyester heykeller de yapılabilir. Heykel yapımında çok farklı malzemeler kullanılabilir. Şehir heykelleri dış cephe görünümünü zenginleştirir.

    Anahtar Kelimeler: Sanatsal mermer çeşme yapımı, havuz heykelleri yapımı, tarihi çeşme yapımı, vitray yapımı, fiber çeşme yapımı, restorasyon yapımı, animasyon heykeli yapımı, Türk büyükleri büstü yapımı

   

  Etiket : Sanatsal mermer çeşme yapımı, havuz heykelleri yapımı, tarihi çeşme yapımı, vitray yapımı, fiber çeşme yapımı, restorasyon yapımı, animasyon heykeli yapımı, Türk büyükleri büstü yapımı,

  DATMEDYA